MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7639185
nr 763 9185
Stolar
4 st. från mitten på 1900-talet
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 juni 2012
kl 17:06:54
100 kr
400 kr
500 kr
650 kr
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
6
1.000 kr